HAKKIMIZDA

Kemer astarı, ceplik ve pantolon aksesuarı üretimi yapan Tuncay ticari faaliyetlerine 1983 yılında İstanbulda başlamıştır. 1996 yılında kendi fabrikasına taşınan Tuncay 2007 yılında Bayteks Konfeksiyon Ürünleri İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kurumsal bir kimlik kazanıp sektörün öncü firmalarından biri olmaya devam etti. Bu başarı hikayesinin yazılmasının altında yılların kazandırmış olduğu deneyim, tecrübeli kadro, ve son teknoloji makinelerle donatılmış üretim tesislerimiz yatmaktadır.
Tuncay kuruluşundan bu güne kalite politikasından ödün vermemiş, sunduğu her türlü hizmet ve üründe kalite ve müşteriyi odak almıştır. Kaliteyi oluşturmak için gerekli altyapı ve teknolojik yatırımlarını yaparak müşterilerine hizmet etmektedir. Bu sebeple Tuncay müşterisine her zaman en iyiyi ve en güzeli sunma çabasında olmuş, sunulan hizmetten memnun bir müşteri profili için her zaman kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Bizim için Aksesuarlar;
Tamamlanmış ürünün olmazsa olmaz parçasıdır.
Ürünleri görsel olarak estetik hale getirirken, yapısal olarak da daha sağlamlaştırır işlevsel hale getirir.
Tekstil, hazır giyim üretim sürecinin her aşaması için binlerce seçenekle üreticilerin en önemli enstrümanıdır.
Farklılaşmayı ve markalaşmayı simgeler.
Detaylarla ürünlerin katma değerini arttırır.

Vizyon

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlüğü sağlamak ve vazgeçilemeyen bir dünya markası olmak.

Misyon

Modayı en iyi şekilde yorumlayarak, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek ve en iyi hizmet kalitesini sunmaktır

Saygılarımızla
Bayteks Konfeksiyon Ürünleri